Відбулася презентація Академії Жіночого Лідерства для активних жінок Глибоцької громади.

Дата: 01.06.2021 11:04

Сьогодні координатором Академії Жіночого Лідерства Оленою Панченко проведено презентацію Академії Жіночого Лідерства  для активних жінок Глибоцької громади.

Під час презентації ми детально дізнатись про мету, завдання й зміст навчальної програми Академії, про можливості участі у програмі мікрогрантів аби отримати фінансування наших ініціатив.  Окрім того, було презентовано досвід і приклади ефективних та сталих ініціатив, успішно реалізованих випускницями попередніх Академій.

Презентація Академії Жіночого Лідерства для зручності викладена в окремому файлі.

Захід проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Глибоцька селищна рада територіальної громади є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.