У Глибоцькій ТГ відкрито віддалені робочі місця ЦНАП

Дата: 14.06.2021 18:02

Сьогодні у селах Черепківці, Опришени та Стерче, що увійшли до складу Глибоцькоі селищної ради, відбулося офіційне відкриття віддалених робочих місць адміністраторів Центру надання адміністративних послуг. Рішення про іх відкриття  прийняла місцева влада, враховуючи критерії територіальної доступності, зручності та комфорту для їх жителів, які будуть мати можливість отримувати близько 50-ти адміністративних послуг, що надаватимуть адміністратори на віддалених робочих місцях.

Загальний рівень інтегрованості віддалених робочих місць громади включає 6-ть груп послуг, до яких увійшли найактуальніші:
- послуги з реєстрації актів цивільного стану;
- зняття та реєстрації  мешканців сіл;
- адміністративні послуги соціального характеру;
- нотаріальні та паспортні послуги ;
- інші послуги місцевого значення (містобудування, благоустрою, житлових питань).
     Відтепер через ВРМ можна отримати максимально необхідний набір адміністративних послуг у комфортних та зручних умовах, які відповідають кращим стандартам при раціональному співвідношенні територіальної доступності та ефективності.