На передодні 583-ї річниці Глибокої відбулася святкова VIII сесія селищної ради (ФОТО;ВІДЕО)

Дата: 24.06.2021 19:43

Сьогодні, 24 червня, у залі засідань Глибоцької селищної ради відбулася чергова VIII-ма сесія 8-го скликання селищної ради територіальної громади.

З 26 депутатів на сесію прибуло 16, що становило більшість. На сесію було винисено 21 питання.

Ця сесія була незвичайною, адже у червіні наше селище святкує першу письмову згадку. Цьогоріч це 583 річниця.

Отож, на початку сесії голова громади Григорій Ванзуряк привітав всіх присутніх з прийдешніми святами, а почесним, багаторічним депутатам минулих скликань вручив Грамоти з матеріальним додатком. Очильник громади зробив пам’ятну світлину з почесними гостями, а кращий голосок Глибоцького будинку творчості та дозвілля  Софія Верхоляк  подарувала учасникам зібрання музичний подарунок.