Діти пільгових категорій Глибоцької громади  безкоштовно відвідали цирк «Шапіто»

Дата: 13.07.2021 15:07

Найкращий подарунок для дитини – подорож в атмосферу казки з позитивними враженнями. Найкращий же дарунок для дорослих – бачити щасливі очі дітей, радісні обличчя та щирі дитячі посмішки. Саме тому, незабутні враження та шквал яскравих емоцій отримали діти пільгових категорій, які відвідали 10 та 11 липня цирково-розважальну шоу програму «Шапіто». Дружня атмосфера, професійний колектив артистів зачарував всіх глядачів.

Загалом 24 дітей які опинились в складних життєвих обставинах, дітей з багатодітних сімей та 26 дітей учасників АТО відвідали циркову виставу. Завдяки такій насиченій програмі та позитивній атмосфері цирку, дітлахи отримали незабутні емоції,  а спогади у їх пам’яті залишаться ще надовго.

Щиру подяку представникам цирку «Шапіто», за безкоштовні квитки для дітей пільгових категорій громади, висловлює Глибоцький селищний голова Григорій Ванзуряк. Він відзначив, що такі заходи дозволяють дітям хоча б трохи відволіктися від тих проблем, які випали на їхню долю.