Бережіть ліс від пожеж!

Дата: 14.07.2021 10:04

Лісову пожежу легко загасити тільки на початковій стадії розвитку, коли від залишеного багаття починає горіти лісова підстилка. Але коли вогонь уже набрав сили і загоряються дерева, загасити вогонь дуже складно.

Понад 90 % загорянь – результат необережного поводження людей з вогнем. В пожежонебезпечний сезон у лісових масивах забороняється використовувати відкритий вогонь, кидати на землю непогашені сірники і недопалки, а також курити та спалювати сміття на відстані менше 50 метрів від хвойного лісу і 25 метрів – від листяного. Облаштовуючи місце для багаття, виберіть безпечну ділянку, щоб поблизу не було дерев та сухої трави. А коли залишаєте місце відпочинку, засипте вогонь землею або залийте водою.

Шановні жителі району! Чернівецьке районне управління Головного Управління ДСНС України закликає вас дотримуватись правил пожежної безпеки в лісі.