Глибоцька громада

Чернівецька область, Глибоцький район

Як перевозити дітей у автомобілі? 

Дата: 19.07.2021 15:47
Кількість переглядів: 3587

Інформує, відділ юридичного забезпечення та військового обліку  Глибоцької селищної ради 



Згідно з пунктом 21.11 Правил Дорожнього руху ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ перевозити дітей:
1) зріст яких менше 145 см, у транспортних засобах без використання дитячих утримуючих систем, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу; на задньому сидінні мотоцикла та мопеда, крім:
- транспортних засобів, що здійснюють регулярні, регулярні спеціальні та нерегулярні пасажирські автобусні перевезення, за умови дотримання встановлених цими Правилами обмежень швидкості руху;
- спеціалізованих санітарних автомобілів бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги, оперативних транспортних засобів Міноборони, МВС, Національної поліції, ДСНС, Держприкордонслужби, Служби безпеки, Управління державної охорони під час виконання ними невідкладного службового завдання;
    2) дітей до 16-річного віку в кузові будь-якого вантажного автомобіля.

Потрібно знати!
Дитяча утримуюча система - це обладнання, що здатне утримувати дитину в сидячому або нахиленому положенні, яка у разі зіткнення або різкого гальмування транспортного засобу зменшує небезпеку травмування дитини, що в ньому перебуває, шляхом обмеження рухливості її тіла. До таких систем відносяться дитячі автомобільні крісла, які встановлюють на місцях для сидіння, крім першого ряду.

У разі перевезення дитини віком до трьох років у легковому автомобілі на місці для сидіння першого ряду допускається встановлення дитячих утримуючих систем, які встановлюються проти напрямку руху з обов’язковим відключенням фронтальної подушки безпеки цього місця для сидіння (у разі її наявності).
Штатні ремені безпеки автомобіля, які розраховані на дорослих людей, зовсім неефективні та небезпечні при використанні дітьми. Також в сучасних автомобілях немає жодного засобу чи системи захисту маленьких пасажирів.

!!ВАЖЛИВО!!
Діти повинні перебувати у дитячих утримуючих системах у пристебнутому положенні.

Бережіть себе та своїх рідних!

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень