Про діяльність центру надання адміністративних послуг у I-півріччі 2021 року

Дата: 19.07.2021 16:07

Одним із вагомих факторів, які визначають рівень забезпечення  належних умов життя для своїх мешканців, є якість надання адміністративних послуг.

В травні відбулося відкриття модернізованого центру надання адміністративних послуг, який облаштовано новими сучасними меблями, комп'ютерною технікою та програмним забезпеченням. Крім того, відповідно до будівельних норм встановлено пандус та санітарну кімнату для осіб з обмеженими фізичними можливостями, а також дитячий куточок та дитячий пеленальний столик. Основними індикаторами якості та повноти надання адмінпослуг в Глибоцькій об'єднаній громаді є:

• достатні і зручні години прийому громадян (без обідньої перерви);
    • один день на тиждень (в понеділок) робочий день продовжено до 20.00 год.;
    • зручна транспортна розв'язка та зручне розташування приміщення Центру надання адміністративних послуг ;
    • максимально короткі терміни отримання послуг;
    • відповідно до будівельних норм встановлено пандус та санітарну кімнату для осіб з обмеженими фізичними можливостями, а також дитячий куточок та дитячий пеленальний столик;
    • ЦНАП облаштовано новими сучасними меблями, комп'ютерною технікою та програмним забезпечення;

-    підготовка та належний рівень кваліфікації адміністраторів ЦНАП.

Станом на 01 липня 2021 року жителі нашої громади та суб'єкти господарювання мають можливість отримувати через ЦНАП всього 213 різних видів послуг.

Впродовж першого півріччя 2021року до Центру надання адміністративних послуг Глибоцької селищної ради звернулося всього 10397 осіб, з яких 8507 - до  центру надання адміністративних послуг, 1890 осіб- до віддалених робочих місць сіл Димка, Стерче, Опришени та Черепківці. З 8507 громадян  надано 7551 консультацій.

Пріоритетними серед надання послуг впродовж січня- червня 2021 року були :

• реєстрація місця проживання (1223);
  • послуги реєстрації нерухомого майна та обтяжень (971);
  • видача витягу з Державного земельного кадастру, в тому числі он-лайн   (1020);
  • видача витягу нормативно-грошової оцінки (442);
  • реєстрація фізичних та юридичних осіб (412);
  • виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру (272).

Крім того, до  віддалених робочих місць сіл Димка, Опришени, Стерче та Черепківці, які входять до посадового складу ЦНАП, станом на 01 червня 2021 року звернулося за наданням послуг всього 1890 осіб, а саме: Димка- 582,  Опришени- 693, Стерче - 309, Черепківці -306.

З 01 березня 2021 року в Глибоцькій селищній раді стартував унікальний проєкт під назвою “Є- Малятко”, який створено для зручного, швидкого та якісного обслуговування батьків при народженні дитини. Відповідно до цього проєкту батьки новонародженої дитини на підставі лише однієї поданої заяви зможуть отримувати одразу близько 9-ти послуг. Даною послугою з березня 2021 року скористалося вже 34 родини.

В період введення карантинних обмежень графік роботи адміністраторів Центру не змінювався і прийом громадян також проводився без перерви на обід і без відхилення від затвердженого графіка роботи, який розміщено на Веб-сайті Глибоцької селищної ради.

З метою забезпечення якісного зворотнього зв'язку із громадськістю, проводиться постійне вивчення громадської думки щодо покращення якості надання адмінпослуг. Саме тому, робота у Глибоцькій громаді направлена на постійне удосконалення, збільшення та інтегрування якомога більшої кількості послуг через Центр надання адміністративних послуг.

Начальник відділу організації

надання адміністративних послуг,

керівник ЦНАП                                                                   Світлана  НЄМЦОВА