Про затвердження паспортів бюджетних програм та зміни до паспортів бюджетних програм на 2021 рік

Дата: 27.07.2021 11:25

З метою запровадження програмно-цільового методу в бюджетному процесі, відповідно до ст.20 Бюджетного кодексу України, закону України «Про державний бюджет України на 2021 рік» та  «Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання», затверджених наказом  Міністерством фінансів від 26 серпня 2014 року №836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів, згідно наказу Відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької сеищної ради №130 від 26 липня 2021р. та відповідно до рішення сесії Глибоцької селищної ради від 16 липня 2021р. №577-9/21 :

1.Затвердити паспорти бюджетних програм на 2021 рік зі змінами в оновленій редакції по відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької  селищної ради   по КПКВК :

• 0610160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
  • 0611010   -   Надання дошкільної освіти;
  • 0611021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти;
  • 0611141  -     Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти,
  • 0611151 –  Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок коштів місцевого бюджету;
  • 0615011 - Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту;
  • 0615031 - Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

2. Затвердити паспорти бюджетних програм на 2021 рік зі змінами по відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької  селищної ради   по КПКВК:

• 0611171 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми `Спроможна школа для кращих результатів;
  • 0611181 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти `Нова українська школа.