Конкурс Проектів «Громадський бюджет в Глибоцькій селищній ТГ»

Дата: 25.08.2021 16:30

Відповідно рішення Глибоцької селищної ради від 16 липня 2021 року 694-9/21 «Про заходи з впровадження в громаді конкурсу «Громадський бюджет в Глибоцькій селищній територіальній громаді» Глибоцька селищна рада оголошує початок прийому заявок.

Хто може подавати заявки на проект:

Проект можуть подавати жителі, які постійно проживають у межах Глибоцької ТГ та досягли 16-річного віку.

Важливо:

• До проекту обов’язково додається кошторис витрат (бюджет проекту).

• У випадку якщо бюджет проекту перевищує максимальну суму на населений пункт то проєкт реалізується лише за співфінансування разі подання проектів, які мають співфінансування за рахунок небюджетних коштів, автор має визначити окремо заходи проекту, які будуть реалізовуватись за рахунок коштів селищного бюджету);

• Проекти подаються протягом 30 днів з 15 серпня по 15 вересня.

Подані для фінансування за рахунок коштів громадського бюджету проектні пропозиції повинні бути спрямовані на:

- покращення інфраструктури територіальної громади (наприклад, вулиці, парку, дороги, спортивного чи дитячого майданчика, установи: школи, поліклініки, дитячого садочку тощо).

- благоустрій територій, зон відпочинку (встановлення обмежувачів руху транспорту, контейнерних майданчиків, облаштування місць для вигулу тварин, пішохідних доріжок, озеленення та освітлення прибудинкової території, тощо);

- покращення умов життєдіяльності та соціальної адаптованості людей з інвалідністю, сімей, які опинились у важких життєвих обставинах, одиноких матерів, літніх людей, внутрішньо переміщених осіб;

- впровадження альтернативних джерел енергії;

- організацію дозвілля (проведення спортивно-масових заходів, конкурсів, концертів, культурно-мистецьких заходів, святкування ювілейних дат, тощо);

- покращення екологічної ситуації Глибоцької селищної територіальної громади;

- збереження та відновлення історично-культурної спадщини, розвиток туризму;

- поліпшення екологічності та комфорту проживання мешканців, естетичного вигляду, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів в усіх сферах життєдіяльності територіальної громади.

Проектна заявка для бюджету участі, подається за:

- поштовою  адресою: вул. М. Грушевського, 2 , смт Глибока, Чернівецький район, Чернівецька область, 60400.

- електронною адресою: hlybokaotg@gmail.com  у вигляді відсканованого оригіналу документу.

Автор проекту відповідає за реалізацію проекту у відповідності до видів діяльності представлених у Заявці проекту та контролює виконання свого проекту на будь-якому етапі.

Фінансування здійснюється за рахунок коштів бюджету Глибоцької селищної ради.

Додатки:

Проектна заявка