Урочистості до Дня Держа?вного Пра?пора Украї?ни у Глибоці у 2021 році

Дата: 23.08.2021 17:18

Державне свято України, присвячене одному з її державних символів — Прапору України. Відзначається щорічно 23 серпня.

На загальнодержавному рівні свято встановлено указом Президента України Леоніда Кучми № 987/2004 «Про День Державного Прапора України» від 23.08.2004. Цей указ було доповнено Указом Президента України Віктора Ющенка, яким було засновано підняття Прапора України у День Державного Прапора України і під час інших державних свят та проведення загальнодержавних заходів.

У смт.Глибока свято Державного Прапора було відзначено на площі Героїв Майдану  підняттям Державного Прапора, червоно-чорного стяга боротьби, прапорів Євросоюзу, Глибоцького району та смт.Глибока, ветеранами московсько -Української війни та гловою Глибоцької громади.

Хочеться згадати, що вперше Державний прапор замайорів над Глибокою ще у далекому 1989 році, коли ще навіть не було думки про незалежність України. Сміливці-патріоти підняли його над трубою котельні магазину «Універсам», але за вказівкою райкому компартії прапор був знятий. У наш час вже ніхто не боїться вивішувати синьо-жовтий стяг над будівлями державних установ та власних будинків.

Свято Державного прапора пройшло урочисто.

Завершилося свято флешмобом єдності  біля прапора України та виконанням державного гімну.