До уваги жителів Глибоки, Димки, Михайлівки, Червоної Діброви, Опришен та інших населених пунктів громади.

Дата: 01.09.2021 13:54

Останнім часом на території Глибоцької громади бачили  диких свиней, які групами з декількох дорослих тварин та молодняка безперешкодно розгулюють по території населених пунктів, наносять шкоду городнім культурам в полі, на присадибних ділянках, загрожують життю і здоров’ю людей у разі безпосередньої близькості.

Якщо ви або ваші знайомі бачили цих диких тварин, або вони пошкоджують врожай на вашій чи сусідній ділянці, звертайтесь за телефоном 0508000795 (Сергій Круліковський).

Ваші звернення дадуть змогу товариству мисливців та рибалок (УТМР) отримати відповідну ліцензію для вилову чи знешкодження даних тварин, захистити городи жителів від знищення, забезпечити безпеку мешканців.