Від ідеї мешканців, до розвитку громади! - Бюджет участі

Дата: 23.09.2021 16:05

23 вересня, Сергій Орос та Дмитрій Глобак, представники ГО «Простір розвитку громад», відвідали с.Черепківці для проведення тренінгу. Під час тренінгу, учасників зацікавила тематика громадського бюджету. Також працювали над формою для збору пропозицій до бюджету Глибоцької громади на 2022 рік, зазначили, на які важливі потреби, варто закласти кошти в місцевому бюджеті на наступний рік. Пропозиції приймаються до 10 жовтня 2021 року.

Заходи виконуються в рамках проєкту «#Голос_громади_у_місцевому_самоврядуванні», який впроваджується у рамках програми «#Децентралізація_приносить_кращі_результати_та_ефективність» (#DOBRE) за підтримки #Агентства_США_з_міжнародного_розвитку (#USAID).

Зміст цього матеріалу є одноособовою відповідальністю ГО "Простір розвитку громад" і за жодних обставин не може вважатись таким, що відображає позицію USAID».