На 12 сесії 8го скликання голова громади привітав з перемогою у конкурсі проектів учасниць Академії Жіночого лідерства.

Дата: 01.10.2021 16:41

Випускниці 25 - ої Академії Жіночого Лідерства Глибоцької територіальної громади подали на конкурс грантів в рамках проекту DOBRE, проект «Практичні потреби жінок у фокусі уваги Глибоцької громади» та стали переможцями Програми малих грантів.

Крім того, випускниці 25-ої Академії жіночого лідерства Глибоцької громади взяли участь у щорічній конференції випускниць Академії жіночого лідерства, яку проводив Національний Демократичний Інститут (НДІ).

Хочемо висловити величезну вдячність організаторам за матеріали, запрошення та надання можливості прийняти участь у щорічній конференції випускниць Академії жіночого лідерства і поспілкуватися з фахівцями. Такі конференції допомагають рости, виходити зі своєї бульбашки, знайомитися з іншими поглядами та посилювати мережі жінок-лідерок.

з повагою учасниці Академії Жіночого Лідерства

П.С. Сертифікати та подарунки для учасниць Академії Жіночого Лідерства були надані програмою DOBRE