Триває збір пропозицій до бюджету громади 2022

Дата: 06.10.2021 16:57

Впливайте на місцеву бюджетну політику - НАДАЙТЕ СВОЮ ПРОПОЗИЦІЮ, ЯКИМ ЧИНОМ ПОВИННІ БУТИ СКЕРОВАНІ КОШТИ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ В 2022 РОЦІ! Селищний бюджет – це ваші гроші!

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий. Головне,  щоб надана пропозиція торкалась повноважень селищної ради, була чітко та конкретно сформульована (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Всі зібрані таким чином пропозиції громадян будуть систематизовані та розглянуті бюджетною комісією при підготовці проєкту бюджету Глибоцької селищної територіальної громади на 2022 рік, а також результати цього розгляду будуть оприлюднені на сайті громади.

Електронна форма збору пропозицій