У Центрі надання адміністративних послуг Глибоцької селищної ради діє новий спосіб надання копій цифрових документів через «Портал Дія»

Дата: 28.10.2021 15:22

У Центрі надання адміністративних послуг запрацював новітній спосіб надання копій цифрових документів – ШЕРИНГ Дія.QR.

Як зауважують спеціалісти, шеринг документів, який відбувається за допомогою застусунку Дія, збільшить ефективність роботи ЦНАПу і скоротить час на обробку та перевірку документів заявників.

Для нової послуги в приміщенні Центру надання адміністративних послуг розміщено QR-код у місцях пред’явлення документів. Особа (відвідувач), яка хоче поділитися копією документа, може надати копію е-документа шляхом сканування розміщеного QR-коду в мобільному застосунку Дія та відправити копію е-документа з власного e-mail. ЦНАП отримує копію е-документа на e-mail у форматі .pdf.

Наразі в такий спосіб можна надати цифрові копії:

- ID-паспорт;

-  РНОКПП;

- свідоцтв про народження дитини

- ID паспорт +РНОКПП