Оголошення про початок голосування за проєкти подані на «Громадський бюджет в Глибоцькій селищній раді», для їх реалізації в 2022 році!

Дата: 05.11.2021 14:16

Визначення громадської думки шляхом голосування буде проходити виключно онлайн, з 8 листопада 2021 року по 17  листопада 2021 року (включно).

Шановні учасники конкурсу проєктів Громадського бюджету в Глибоцькій селищній раді!

Ваші проєкти опубліковано на платформі для голосування Гром адський простір  за посиланням

Саме час зайнятися рекламуванням ваших ідей для забезпечення їхньої підтримки мешканцями громади.

Особливості голосування за проєкти Громадського бюджету в Глибоцькій селищній раді:

Кожен житель Глибоцької громади, віком від 16 років, який зареєстрований або проживає (перебуває) довше 1 року на території Глибоцької громади, що підтверджується офіційними документами (довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, які підтверджують факт проживання) та є громадянином України може особисто відддати свій голос  за один великий проєкт  до 100,0 тис.грн.,  та за один малий проєкт до 50,0 тис.грн.

Детальна інструкція як проголосуати за проєкт:

1. Зайдіть на сайт проектів: Hlyboka.pb.org.ua

2. Оберіть розділ: Переглянути проекти

3.Оберіть проект з переліку

4. На сторінці проекту нажміть Проголосувати

Важливо:
Голосування відбуватиметься за допомоги електронно цифрового підпису ситеми ID.GOV.UA

тому ми пропонуємо вам переглянути відеоінструкції як авторизуватися та проголосувати за цим посиланням: