Дата: 10.11.2021 12:33

В Державній інспекції архітектури та містобудування України розробили відеоінструкцію із заповнення та подання заяв і документів в ДІАМ (чи у виконавчі органи ДАБК)  у паперовому вигляді та через портал «ДІЯ».

Як подати Повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будпаспорта в паперовому вигляді через ЦНАП:

? де знайти такий бланк повідомлення;

? як його заповнити та, на що звернути особливу увагу;

? як подати його в ДІАМ через ЦНАП, перевірити статус його розгляду та інше.

Звертаємо увагу, якщо об’єкт будівництва знаходиться на території, де повноваження здійснює орган державного архітектурно-будівельного контролю при органі місцевого самоврядування, то повідомлення треба подавати саме в такий орган, і його найменування вказувати в бланку повідомлення.

За посиланням можна ознайомитись з переліком таких органів та населеними пунктами, де вони здійснюють повноваження – https://bit.ly/3qfVLEg&

Також наголошуємо, що найкращий спосіб подання повідомлення та інших документів – через портал «ДІЯ». Це зручно та швидко, адже Повідомлення, подані в такий спосіб ДІАМ реєструє в день їх подання.

Відеоінструкція: як подати Повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будпаспорта в паперовому вигляді через ЦНАП.

За матеріалами сайту https://diam.gov.ua/