Розробка комунікаційного плану послуги спорт триває

Дата: 18.11.2021 09:54

за  участю  консультанта  з  розробки   даного  плану Любомира  Кави , який  передбачений  в  рамках  співпраці  з  програмою  Агентства  США  з міжнародного  розвитку  (USAID)  « Децентралізація  приносить  кращі  результати  та  ефективність» ( DOBRE), де  було  обговорено  стратегічні  та  операційні   цілі  комунікаційної  компанії, ключові  меседжі та  повідомлення, інструменти  комунікації, планування  комунікаційної  діяльності.