16 сесія затвердила зміни до бюджету, звіт бюджету за 9 місяців і розглянула земельні питання

Дата: 22.11.2021 11:20
Кількість переглядів: 1985

18 листопада  у сесійній залі Глибоцької селищної ради відбулася 16-та  сесія VIII скликання Глибоцької селищної ради територіальної громади.

У роботі  засідання сесії взяли участь двадцять один депутат  з двадцяти шести, що становить переважну більшість складу. На засідання сесії було запрошено членів виконкому, начальників відділів структурних підрозділів та старостів сіл громади .

На сесію було винесено близько 90 питань, де більшу частину становили земельні питання.

Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на спільному засіданні постійних комісій селищної ради.

Відео з сесії:

Напередодні Дня сільського господарства, перед початком роботи сесії, аграріям було вручено дипломи і грамоти.