Про створення постійно діючої інвентаризаційної комісії

Дата: 29.10.2021 11:27

Утворити постійно діючу інвентаризаційну комісію для проведення інвентаризації активів, запасів в установах, що знаходяться на балансі Глибоцької селищної ради.

З метою забезпечення своєчасного та повного проведення інвентаризації у визначених законодавством випадках, керуючись ст..10 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999р.№996-ХІУ, Порядком подання фінансової звітності, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000р.№419, Положення про інвентаризацію активів та зобов'язань, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014р. №879, у зв'язку з необхідністю підтвердження даних бухгалтерського обліку для складання фінансової бухгалтерської звітності Глибоцької селищної ради: