Сьогодні відбувся перший онлайн тренінг з питань забезпечення організації та здійснення внутрішнього контролю і аудиту в органах місцевого самоврядування

Дата: 24.11.2021 16:06

Програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» розпочала проведення ряд вебінарів з питань забезпечення організації та здійснення внутрішнього контролю і аудиту в ОМС у рамках удосконалення системи управління ресурсами.

Сьогодні відбувся перший вебінар «Сучасна система внутрішнього контролю: вимоги законодавства і його цінність при впровадженні у діяльність ОМС ТГ» проведено фахівчинею з місцевих бюджетів та фінансового управління програми DOBRE Ольгою Шубіною та консультантом програми DOBRE Оленою Чечуліною.

На даному вебінарі було розглянуто основні питання:

-  передумови впровадження (удосконалення) внутрішнього контролю в ОМС ТГ;

-  система державного внутрішнього фінансового контролю (далі – ДВФК) і його складові;

-  положення законодавства з питань державного внутрішнього фінансового контролю (далі -ДВФК);

-  внутрішній контроль: суть, об'єкти і суб'єкти та інші складові;

-  відмінність традиційної (“старої”) системи контролю (“старої”) від сучасної системи внутрішнього контролю у публічному секторі, у т. ч. в ОМС;

-  основні засади (принципи та елементи) внутрішнього контролю для забезпечення функціонування внутрішнього контролю в ОМС;

-  вимоги законодавства щодо розподілу повноважень з питань організації та здійснення внутрішнього контролю в ОМС.

Захід проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Глибоцька селищна рада територіальної громади є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.