Обласний вебінар по садівництву

Дата: 01.12.2021 14:40

Чернівецький регіональний навчально- консультативний центр кадрів АПК повідомляє, що 03 грудня 2021 року з 10:00 до 13:00 спільно з ТОВ «ТВК» «Агромаркет», ФГ «Пріма», ФГ «Тодосійчук В.I.» буде проведено вебінар iз використанням платформи віддаленого конференц-зв'язку Google Meet на тему: «Технології зберігання та переробки продукції садівництва на Буковині. Формування цінової політики та реальні ринки збуту».

У роботі семінару братимуть участь представники структурного підрозділу Чернівецької ОДА, ГУ Держпродспоживслужби у Чернівецькій області, територіального відділення антимонопольного комітету, науковці Уманського національного університету садівництва.

Бажаючих взяти участь у зазначеному вебінарі 3 грудня 2021 року з 10:00 до 13:00 год.
Приєднатись в Google meet за посиланням: meet.google.com/syf-oqyh-zwz