Важливо для ОРЕНДАРІВ  водних об'єктів !

Дата: 02.12.2021 12:59

На виконання доручення Управління Державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області, Чернівецької районної державної адміністрації та з метою інформування про необхідність своєчасного подання звітності по формі  1 А- риба (річна), повідомляємо ОРЕНДАРІВ  водних об'єктів/їх частин про необхідність подання цієї звітності у термін не пізніше як до 10 січня 2021 року.

Звітність можна подати в онлайн форматі, відправивши звітність на email: chernivcirubooxorona@i.ua, контактні телефони: (03772) 522155, 0508724805, 0668997243, відповідальна особа  за прийняття звітів Крисько Ігор Степанович.

Також звітність можна подати у письмовому вигляді звернувшись безпосередньо до Управління Державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області, яке знаходиться за адресою м. Чернівці, вул. Шептицького, 2.

Форму звітності можна скачати на сайті за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/shov/z0514-12 «Про затвердження форми звітності № 1А-риба (річна) «Виробництво продукції аквакультури за 2021 рік» та інструкції щодо її заповнення, затвердженої наказом  Мінагрополітики України від 02.03.2012 № 141.