Інформуємо   фізичних та юридичних осіб платників податків з  наближенням  терміну подання річної звітності

Дата: 29.11.2021 12:37
Кількість переглядів: 2041

Глибоцька ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій  області інформує   фізичних та юридичних осіб платників податків з  наближенням  терміну подання річної звітності, який триває з 01 січня  по 9 лютого 2022 року.

Для того, щоб спростити подання податкової звітності для платників,  Глибоцька ДПІ рекомендує зробити кваліфікований електронний підпис(КЕП) . Даний кваліфікований електронний підпис (КЕП) має таку саму юридичну силу,  як і власноручний підпис. Якщо організації ведуть електронний документообіг ,підписуючи документи КЕП, їх юридична сила визначається автоматично відповідно до закону №2155-VIII. Перевага кваліфікованого електронного підпису полягає в тому що ви можете подавати фінансову звітність перебуваючи на своєму робочому місці, укладати договори в електронному вигляді.

Отримати КЕП ви можете за адресою:

М. Чернівці, вул. Героїв Майдану 200А

З повагою начальник Глибоцької ДПІ  Оксана БРОШКО!