Відбулася чергова 17-та сесія VIII скликання Глибоцької селищної ради територіальної громади

Дата: 10.12.2021 10:16

Сьогодні, 9 грудня , у сесійній залі Глибоцької селищної ради відбулася 17-та сесія VIII скликання Глибоцької селищної ради територіальної громади. Перед початком роботи пленарного засіданння Глибоцький селищний голова Григорій Ванзуряк  вшанував ветеранів війни з московським окупантом, волонтерів та кращих працівників місцевого самоврядування з нагоди свят, які відбулися цими днями.

У роботі  засідання сесії взяли участь двадцять  депутатів з двадцяти шести, що становить переважну більшість складу. Також на засідання сесії було запрошено членів виконкому, начальників відділів структурних підрозділів, старостів сіл громади.

На сесію було винесено близько 70-ти питань з яких більше п’ятидесяти – земельних.

(За матеріалами сайту ГЛибока інфо).

Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на спільному засіданні постійних комісій селищної ради.

Порядок денний:

1.  Про внесення змін до рішення 2-ї сесії 8-го скликання селищної ради від 24.12.2020 р. № 58-2/20 «Про бюджет Глибоцької селищної територіальної громади на 2021 рік»
  2.  Про внесення змін до рішення сесії № 63-2/20 від 24.12.2020 р. «Про затвердження Положення про цільовий фонд соціально-економічного розвитку смт. Глибока, сіл Михайлівка, Червона Діброва, Черепківці, Новий Вовчинець, Опришени, Слобідки, Стерче, Димки»
  3.  Про прийняття прав Засновника, прийняття у комунальну власність, затвердження Положення Об’єднаного трудового архіву територіальних громад селища та сіл Глибоцького району у новій редакції та зміну найменування
  4.  Про прийняття прав Засновника, прийняття у комунальну власність, затвердження Статуту комунального підприємства Центральна районна комунальна аптека № 22 Глибоцької районної ради» у новій редакції та зміну найменування
  5.  Про прийняття прав Засновника, прийняття у комунальну власність, затвердження Статуту комунального підприємства Глибоцьке комунальне районне бюро технічної інвентаризації в новій редакції та зміну найменування
  6.  Про прийняття прав Засновника, прийняття у комунальну власність, затвердження Статуту Глибоцького районного комунального підприємства капітального будівництва Глибоцької районної ради у новій редакції та зміну найменування
  7.  Про прийняття прав Засновника, прийняття у комунальну власність та затвердження Статуту комунального підприємства «Глибоцьке госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» у новій редакції
  8.  Про прийняття прав Засновника, прийняття у комунальну власність, зміну найменування та затвердження Статуту комунального підприємства «Глибоцька районна комунальна друкарня» у новій редакції.
  9.  Про затвердження Положення про службу у справах дітей (в новій редакції)
  10.  Про затвердження «Програми фінансової підтримки на 2021 – 2025 р.р. комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глибоцької об’єднаної територіальної громади»
  11.  Про затвердження «Програми інфекційного контролю на 2021 – 2025 рр. у комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глибоцької об’єднаної територіальної громади»
  12. . Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства«Центр первинної медико-санітарної допомоги Глибоцької ОТГ» на 2021 рік (нова редакція)
  13.  Про затвердження Програми виплати компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги на непрофесійній основі на 2021-2024 роки
  14.  Про затвердження Плану діяльності Глибоцької селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік
  15.  Про затвердження плану-графіка проведення заходів з відстеження результативності діючих регуляторних актів Глибоцької селищної ради на 2022 рік
  16.  Про затвердження заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

17. Про надання згоди на відчуження майна комунальної власності.

Земельні питання

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису