Інформація Чернівецького ЦГМ про складні погодні умови по Чернівецькій області та м. Чернівці 12 грудня 2021 року

Дата: 10.12.2021 18:52

зимаВ зв’язку з виходом активного циклону з Балкан на західні області України по території Чернівецької області та місту Чернівці протягом доби 12 грудня 2021р. очікуються значні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, на дорога ожеледиця. В горах - значний сніг, вранці та вдень сильний сніг, налипання мокрого снігу. На дорогах снігові замети.* Такі погодні умови можуть спричинити порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць. В горах можливе порушення та припинення руху транспорту на всіх дорогах і вулицях, пошкодження ліній електропередач. (І рівень небезпечності, жовтий).

У зв’язку з відлигою та опадами, 12-13 грудня на річках басейнів Прута та Сірету очікується зміна гідрологічного режиму з підйомами рівнів води на 0,2 - 0,8 м над рівнями 10 грудня на 08 00 годину (без негативних наслідків).