День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 18:20

До Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, з метою гідного відзначення мужності та героїзму, розвитку почуття вдячності у підростаючого покоління, виховання любові до Батьківщини, в навчальних закладах та закладах культури Глибоцької громади 14 грудня відбулися такі заходи: презентації віртуальних та книжкових виставок, відеопрезентації, історичні онлайн довідки, години спілкування та вшанування.

Пам'ять немає строку давності. У наших серцях, у серцях прийдешніх  поколінь житимуть імена тих, хто собою захистив світ від атомного лиха. Схилимо голови , вклонімся їм низько. А тим хто поруч, побажаємо міцного здоров’я, довгих років життя, щастя і злагоди у родинах, мирного неба над
Україною, на захист якої ви стали.