Андріївські вечорниці

Дата: 13.12.2021 15:14

Бібліотека - це не тільки багато книг, це також - скарбниця звичаїв та традицій. Щоб розказати і показати дітям, як колись наші пращури веселились і розважались (адже не було жодних комунікацій, окрім живого спілкування), бібліотекарі вирушили до школи у старші класи.

Були надзвичайно вражені активністю, обізнаністю та вихованістю наших старшокласників.

Для дітей ми організували пізнавально-розважальний вечір - Андріївські вечорниці. Чого тільки не було на заході: легенди та історичні відомості про святого Андрія, різноманітні веселі розповіді з життя, пов'язані із святом, цікаві ворожіння для дівчат, обіграли з хлопцями обряд кусання Калити, а найбільше - веселий сміх та радісні очі учнів 8 філологічного (кер. Димчук Т. М.). А на завершення бібліотекарі ще раз привітали Андрія з днем Ангела та приготували пригощання для всього класу.