Гід з державних послуг – єдиний офіційний ресурс про всі державні послуги в Україні

Дата: 16.12.2021 14:16

Гід з державних послуг – це єдиний офіційний ресурс, який містить актуальну інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Завдяки Гіду громадяни можуть дізнатися, як отримати будь-яку державну послугу, не покидаючи домівку та без звернень до посередників. Крім цього, Гід допомагає побороти побутову корупцію, адже озброєний усією необхідною інформацією громадянин може захистити свої права.

Отже, із запровадженням Гіду, він вирішує дуже важливі завдання: по – перше, інформує громадян про процес отримання тієї чи іншої державної послуги у простий та зрозумілий спосіб; по-друге, уніфікує умови надання державних послуг. Забезпечує для кожного громадянина, незалежно від місця його проживання, однаково вільний доступ до актуальної інформації про державні послуги.