У селах Глибоцької громади відбулись урочисті заходи до Дня Святого Миколая та відкриття новорічних ялинок

Дата: 20.12.2021 10:59

У селах Глибоцької територіальної громади відбулися урочисті заходи до Дня Святого Миколая та офіційні відкриття новорічних ялинок. Старости сіл громади привітали зі святом, з прийдешнім Новим роком дітей, а також усіх, хто вірить у справжні дива, бажали всім здоров’я, гарного настрою, нових здобутків, миру та злагоди, щедрості та благословення Святого Миколая, його прихильності та опіки. Працівники клубів та бібліотек підготували веселі розважальні програми, діти співали, розповідали вірші та водили хороводи. Новорічні ялинки засяяли вогнями під гучні оплески та радісні дитячі вигуки. Кожна дитина отримала солодкий подарунок, а найголовніше хороший настрій. Відкриття новорічних ялинок стало початком циклу заходів, що пройдуть у Глибоцькій громаді до свята Нового року та Різдва Христового.