Розпочав роботу Опришенський дошкільний підрозділ

Дата: 24.01.2022 10:45

Розпочав роботу Опришенський дошкільний підрозділ.

В селі Опришени з 1994 року не було закладу дошкільної освіти. Щоб забезпечити право дітей на здобуття дошкільної освіти, батьки були змушені довозити дітей в заклади освіти інших населених пунктів та суміжних громад. Для того, щоб забезпечити реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку на відповідній території замовником будівництва закладу дошкільної освіти виступила Опришенська сільська рада і у вересні 2011 року будівництво було розпочато.

Опришенський дошкільний підрозділ знаходиться за адресою вул. Головна, 37-Д , с. Опришени Глибоцької територіальної громади. Даний заклад розрахований на 80 місць та завдяки його відкриттю забезпечено право на дошкільну освіту дітей с. Опришени.

Спасибі всім хто доклав частинку для побудови та відкриття закладу дошкілля нашої громади!