До уваги суб’єктів господарювання!

Дата: 25.01.2022 13:21

Глибоцька селищна рада інформує, що з метою посилення інвестиційної привабливості України на глобальному рівні, державна установа «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» (далі - Офіс) ініціювала програму «Make in UA»

(далі - Програма), яка включає цільову кампанію із залучення інвесторів, які потенційно можуть бути зацікавлені в інвестуванні у виробничий сектор економіки України. Програма ідентифікує переваги розміщення виробничих потужностей в Україні, конкретні інвестиційні можливості в регіонах України, потенціал пріоритетних галузей виробництва.

Враховуючи вищезазначене та з метою стимулювання залучення надходжень від іноземних інвесторів у різні галузі економіки, підвищення активності інвестиційної політики, вдосконалення інвестиційного іміджу Глибоцької територіальної громади,  ПРОПОНУЄМО

власникам  виробничих приміщень /будівель  (brownfield) надати свої пропозиції згідно таблиці (додається) на електронну адресу Глибоцької селищної ради.  hlybokaotg@gmail.com