ПОВІДОМЛЕННЯ ГЛИБОЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ

Вибори депутатів Глибоцької селищної ради

Чернівецького району Чернівецької області
25 жовтня 2020 року

Глибоцька селищна територіальна виборча комісія

П О С Т А Н О В А

смт. Глибока

15  год 00  хв

"24" січня 2022 року                                                                                                            № 33

Про реєстрацію обраних  депутатів Глибоцької селищної ради

Керуючись ст.283 Виборчого кодексу України, постановою ЦВК від 28 жовтня 2020 року   № 433 « Про Роз’яснення щодо порядку реєстрації обраних депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів», враховуючи положення постанови ЦВК від 10.08.2020 року №173 «Про Порядок організації роботи та ведення діловодства виборчих комісій з виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих виборів», Глибоцька селищна територіальна виборча комісія постановляє:

1.Зареєструвати  депутатом Глибоцької селищної ради Чернівецької області обрану на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року  Ізраілик Анастасію Іллівну , 1972 року народження, освіта вища, безпартійна, працює начальником відділу організаційної, кадрової роботи та зв’язків з громадськістю Глибоцької селищної ради.

2. Копію постанови надіслати Центральній виборчій комісії.

3. Оприлюднити цю постанову на офіційному веб-сайті Глибоцької селищної ради.

Голова комісії                                                М. Лукаш

Секретар комісії                                            Є. Апраксін