Позапланова перевірка на об’єкті: «Будівництво індивідуального житлового будинку з господарськими будівлями по вул. Героїв Небесної Сотні в смт. Глибока на земельній ділянці з кадастровим номером 7321055100:01:002:1637»

Дата: 01.02.2022 08:16

Відповідно до статті 41 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пунктів 7 і 12 Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 року №553, відділ державного архітектурно-будівельного контролю Глибоцької селищної ради інформує про початок проведення позапланової перевірки на об’єкті: «Будівництво індивідуального житлового будинку з господарськими будівлями по вул. Героїв Небесної Сотні в смт. Глибока на земельній ділянці з кадастровим номером 7321055100:01:002:1637» 01 лютого 2022 року.

Відповідно до частини одинадцятої статті 4 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» прошу під час здійснення позапланового заходу забезпечити присутність замовника будівництва.