Глибоцька громада

Чернівецька область, Чернівецький район

Оголошення та обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Електрична енергія» з оплатою за послугу з розподілу через постачальника

Дата: 04.02.2022 09:02
Кількість переглядів: 901

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення відкритих торгів

 

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Найменування - Глибоцька селищна рада територіальної громади.

Місцезнаходження - вул.Шевченка, буд.1 смт. Глибока Чернівецької області 60400.

Ідентифікаційний код – 04417004.

Категорія – орган місцевого самоврядування – територіальна громада.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Електрична енергія» з оплатою за послугу з розподілу через постачальника за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника - 09310000-5 (Електрична енергія). Закупівля здійснюється за рахунок коштів селищного бюджету.

3. Кількість та місце поставки товарів, обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг: Кількість - 120980 кВт./год. Місце поставки товару: смт.Глибока, с.Михайлівка, с.Червона Діброва, с.Черепківці, с.Стерче, с.Опришени, с.Слобідка та с.Димка,  Чернівецька область, Україна, 60400.

4. Очікувана вартість предмета закупівлі613372,00 гривень.

5. Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: З дати укладення договору, за результатами проведення процедури закупівлі та до повного виконання згідно умов договору, але не пізніше ніж до 31.12.2022 року.

6. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 17.02.2022 року.

7. Умови оплати: Оплата вартості електричної енергії за цим Договором здійснюється Споживачем у спосіб та порядку що визначений комерційною пропозицією.

8. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.

9. Розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається.

10. Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону: 18 лютого 2022  о 14:00.

11. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону у межах від 0,5 відсотка до 3 відсотків очікуваної вартості закупівлі або в грошових одиницях: 0,5%.

12. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування): не застосовується.

 

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Електрична енергія» з оплатою за послугу з розподілу через постачальника за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника - 09310000-5 (Електрична енергія).

 

Відносини, пов’язані з виробництвом, передачею, розподілом, купівлею-продажем, постачанням електричної енергії споживачам, регулює наразі Закон України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 № 2019-VIII (далі — Закон № 2019). Цей Закон набрав чинності 11 червня 2017 року (за винятком окремих норм). Також продовжують діяти і окремі норми Закону України «Про електроенергетику» від 16.10.1997 № 575/97-ВР. А нормативно-правові акти, прийняті на виконання цього Закону, діють до набрання чинності нормативно-правовими актами, затвердженими на виконання Закону № 2019.

Однією з важливих ознак ринку електричної енергії тепер є те, що він функціонує на конкурентних засадах, крім діяльності суб’єктів природних монополій, з обмеженнями, встановленими Законом № 2019 (ч. 1 ст. 3 Закону № 2019). А постачання електричної енергії споживачам здійснюватиметься за вільними цінами.

Закон №2019 розділяє види діяльності з розподілу та постачання електричної енергії. Постачання електричної енергії Електропостачальниками вважають суб’єктів господарювання, які здійснюють продаж електричної енергії за договором постачання електричної енергії споживачу. Однак можливість постачати електричну енергію споживачам мають лише ті електропостачальники, які отримали відповідну ліцензію (ч. 1 ст. 56 Закону № 2019).

Більш детальна інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відображена в Додатку 3 до тендерної документації, за ідентифікатором закупівлі UA-2022-02-01-002911-а.

 


 

 

Начальник відділу економічного

розвитку та інвестицій,

уповноважена особа                                                     Світлана ГРИГОРЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь