Всеукраїнська акція з нагоди оголошення 16 лютого Днем єднання.

Дата: 15.02.2022 17:35

З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання.

Відповідно до указу Глави держави, в цей день буде піднято Державний Прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах, виконано о 10:00 годині Державний Гімн України та проведено відповідні заходи, спрямовані на єднання і підтримку України.

Тож долучаючись до всеукраїнської акції, Глибоцька територіальна громада запрошує колективи, організації та  всіх охочих громадян: завтра, 16 лютого, о 9 годині 45 хвилин приєднатися до мітингу приуроченому "Дню єдності" біля памятника "Борцям за волю України" у смт Глибока.

Рівно о 10 годині відбудеться спільне виконання Гімну України.