Дотримання Правил безпеки систем газопостачання - є надважливим для життя людей

Дата: 22.02.2022 09:57

АТ «Чернівцігаз» попереджає про можливість виникнення нещасних випадків через недотримання Правил безпеки систем газопостачання.

Наразі, питанню обслуговування внутрішньобудинкових і внутрішньоквартирних мереж не приділено достатньої уваги. Тому, АТ «Чернівцігаз» вкотре звертається до всіх користувачів і повідомляє, що відповідно до вимог чинного законодавства, власники внутрішньо будинкових систем газопостачання, зокрема побутових споживачів та співвласники (особа уповноважена на це співвласниками), зобов'язані забезпечити їм належну експлуатацію шляхом укладання договору на обслуговування із будь-яким суб’єктом господарювання, що має дозвіл на виконання таких робіт.

Споживачам газу важливо зрозуміти, що АТ «Чернівцігаз» здійснює обслуговування розподільних мереж до межі балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін. В той же час, звертаємо увагу, що локалізацією аварійних ситуацій, як і раніше, займатимуться фахівці АТ «Чернівцігаз»

В разі незабезпечення технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових газових мереж у багатоквартирному будинку розподіл природного газу припиняється.

При виявленні запаху або виникненні аварійної ситуації терміново телефонуйте 104.