Гуманітарна допомога з Франції для наших захисників уже в дорозі

Дата: 01.03.2022 20:11

Повномасштабне вторгнення Росії змінило життя багатьох українців.

Основна частина України потерпає під нищівними ударами ворожих військ російського окупанта, інша готується до наступу, будує укріплення, формує загони територіальної оборони, пункти прийому переселенців та гуманітарної допомоги, надає прихисток людям, які втікають від війни чи просто допомагає усіма можливими способами.

Звичайно,що на сьогодні, основним є підтримка наших військовослужбовців, які знаходяться на передньому рубежі оборони української держави. Саме задля цього, волонтери села Опришени Глибоцької громади здійснили першу поїздку до Франції, де отримали гуманітарну допомогу.

Всі ці життєво необхідні речі вже найближчим часом потраплять до рук наших військових.