Маленька україночка народилася в Глибоцькій лікарні

Дата: 02.03.2022 15:55

Зі всіх куточків України, де зараз йдуть жорстокі бойові дії, до нас прямують переселенці.

У кожного з них своя історія, доля, однак, всі наразі об'єднані однією бідою - повномасштабною війною, яку розгорнула Росія на українській території. Та життя не зупиняється ні на мить і з початком весни, в пологовому відділенні Глибоцької лікарні, у матусі, яка, втікаючи з сім’єю з Київської області знайшла свій прихисток в селі Димка, народилася маленька українка.

Батьки назвали свою маленьку дівчинку Аміною, що, мабуть, символічно з арабської означає - «знаходитись в безпеці». Наразі, і породілля і немовля почувають себе добре, зазначив Григорій Ванзуряк, голова Глибоцької громади, після свого візиту до лікарні. Він привітав маму Аміни з чудовою подією, запевнив, що вони будуть забезпечені всім необхідним.

Батько дівчинки, який вже зареєструвався у місцевому військовому комісаріаті та чекає на виклик, вдячний за допомогу та турботу до своїх «дівчаток».