Шановні жителі Глибоцької громади.

Дата: 02.03.2022 16:26

В зв’язку з безперервними бойовими діями у гарячих точках України наші громадяни змушені покидати свої домівки та втікати подалі від війни.

Західна Україна, є основним форпостом для підтримки та надання притулку  біженцям.

Ніхто і ніколи не хотів би потрапити в таку ситуацію, коли потрібно покинути все, що маєш, взяти лише необхідне, або, взагалі, те що під руками і відправитись у невідоме.  Не знаючи, чи по поверненню додому все залишиться на місцях або, взагалі, чи буде у них дім.

На разі, Глибоцька громада закликає кожного зі своїх мешканців, давайте не будемо байдужими.  Допоможемо надати прихисток людям, які звертаються до нас по допомогу, адже кількість прибулих біженців збільшується кожної години.

Тож закликаємо Вас долучитися в наданні притулку для людей, які втікають від війни.

ЗА ВСІЄЮ ПОТРІБНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:

• 068 746 06 12,
  • 099 272 38 33

Чи до ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ (смт Глибока, вул. Шевченка, 1, приміщення селищної ради).

Нагадуємо, що переселенці мають обов'язково звернутись в ЦНАП де ведуть облік всіх хто поселяється в нашій громаді. Вся інформація передається військовослужбовцям та поліції.

Також потрібно заповнити Гугл форму:

Google Docs (https://forms.gle/rvG8fc48nwsjTQD98)

Заповніть анкету, та запропонуйте розмістити в себе ту кількість осіб, яку можете прийняти, що зараз прибувають до Глибоцької громади. Дану форму буде опрацьовувати Пункт прийому переселенців.

Фото взяте з відкритих джерел