До відома аграріїв. Як замовити пальне для посівної.

Дата: 17.03.2022 09:48

Управління Агропромислового розвитку Чернівецької ОДА, доводить до Вашого відома, що Міненерго розпочинає збирати заявки щодо потреби в конкретних регіонах .

Для цього необхідно заповнити електронну заявку за наданою формою https://bit.ly/3u2pzEu і відправити на пошту farmersneeds2022@gmail.com

Контактна особа від Міненерго – Олексій, + 380 (50)352 41 47.

Контактна особа від Мінагрополітики – Денис Паламарчук.

Роз’яснення по процедурі: Ви подаєте заявку на зазначену електронну пошту, вказуєте конкретний регіон, *обов’язково також вказати контактною особою людини, яка буде постійно на зв’язку *.

Наразі вільного палива немає, однак воно буде з’являтися найближчим часом, працівники Міненерго будуть зв’язуватися з Вами за контактним номером і пропонувати *придбати  пальне *. В більшості випадків це буде, скоріш за все, самовивіз.

Велике прохання не телефонувати самостійно з питаннями «Коли буде пальне?».  Відповідь буде єдина – «З вами зв’яжуться».