Чернівецька обласна військова адміністрація роз’яснює стосовно комендантської години

Дата: 17.03.2022 16:39

На території Чернівецької області під час комендантської години забороняється перебування у визначений період доби на вулицях та в інших громадських місцях осіб без виданих перепусток комендатурою Чернівецької області, а також рух транспортних засобів.

Це не стосується осіб та транспортних засобів Збройних Сил, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Національної поліції, Служби безпеки України, Державної фіскальної служби, Державної міграційної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, які залучаються до здійснення заходів під час запровадження комендантської години, транспортних засобів спеціалізованого призначення, які виконують невідкладне службове завдання, за умови ввімкнення спеціальних світлових сигнальних пристроїв.

Для забезпечення контролю за здійсненням заходів під час запровадження комендантської години створюється система пропускного режиму та за рішенням коменданта особам видаються перепустки.

Перепустка є документом, що видається в комендатурі із зазначенням строку дії та пред’являється:

• громадянином України разом із документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України або її спеціальний статус;
  • військовослужбовцем Збройних Сил, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, поліцейським Національної поліції, військовослужбовцем та працівником Служби безпеки України, працівником Державної фіскальної служби, Державної міграційної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій разом із службовим посвідченням;
  • іноземцем або особою без громадянства разом із паспортним документом іноземця та документом, що підтверджує законність перебування на території України.