Центр спільних дій просить допомагати в розміщенні вимушених переселенців

Дата: 15.03.2022 16:15

Багато наших співгромадян опинилися в ситуації, коли їхні домівки або знаходяться під обстрілами російських окупантів, або зайняті ворогом. Влада на місцях та волонтери займаються евакуацією населення із зон найбільшої небезпеки, однак багатьом українцям зараз просто немає куди іти.

Громадська організація Центр спільних дій закликає, в разі готовності надавати українцям, які приїхали з більш небезпечних регіонів країни, безоплатне житло на добу/кілька днів/більш тривалий період - заповнювати форму за посиланням нижче.

Посилання на форму:

Якщо маєте питання чи уточнення - пишіть  akarpenko@centreua.org або звертайтеся за телефоном 099 454 22 44 (Андрій). Також за цим  номером готові відповісти вам у Телеграмі або Вайбері.

Ви можете врятувати життя інших українців.
Разом переможемо!