Де відновити втрачені документи чи зробити закордонний паспорт?

Дата: 22.03.2022 12:34

Нагадуємо, що Управління ДМС у Чернівецькій області відновило свою роботу з надання послуг по оформленню документів з безконтактним електронним носієм:

- паспорта громадянина України у вигляді ID-картки;
- паспорта громадянина України для виїзду за кордон;
- посвідки на постійне проживання;

- посвідки на тимчасове проживання.

Водночас, всі підрозділи міграційної служби продовжують надавати послуги з:

- продовження до 5 років терміну дії паспорта громадянина України для виїзду за кордон;
- вклеювання фото дітей від 0 до 18 років до паспортів громадянина України для виїзду за кордон батьків;
- видачі раніше оформлених паспортів.

Громадянам та іноземцям також слід мати на увазі, що на період дії воєнного стану строки надання адміністративної послуги можуть бути не дотримані. Водночас особи, які оплатили оформлення паспортного документа у прискореному режимі, отримають його швидше, ніж ті, хто оплатив за зазначену адміністративну послугу в звичайному режимі.

Звертаємо увагу, що всі підрозділи УДМС у Чернівецькій області в умовах воєнного стану працюють щодня з 09.00 до 18.00 БЕЗ ВИХІДНИХ.

Контакти Глибоцького територіального підрозділу УДМС у Чернівецькій області: (03734) 2-41-96;

З усіх питань щодо роботи Управління ДМС в Чернівецькій області телефонуйте на «Гарячу лінію»: 0372-55-04-61.