До уваги аграріїв Глибоцької громади

Дата: 23.03.2022 16:18

У зв’язку із проведенням в області комплексу весняно-польових робіт в умовах воєнного стану, для забезпечення постійного руху та переміщення сільськогосподарської техніки, під час комендантської години (з 22.00 год. по 06.00 год.), сільськогосподарським підприємствам необхідно мати спеціальний дозвіл - тимчасову перепустку.

З метою отримання відповідної тимчасової перепустки, яка діє впродовж 5 календарних днів, керівнику агроформування необхідно звернутися до управління агропромислового розвитку Чернівецької обласної військової адміністрації, за адресою: м. Чернівці, вул. Грушевського, 1, каб. 231.

Відповідальна особа за видачу тимчасової перепустки та надання консультацій - Антофійчук Іван Іванович, головний спеціаліст управління агропромислового розвитку обласної військової адміністрації,
(моб. тел.: 0503745012).