В Україні створено Національну платформу продовольчої безпеки

Дата: 05.04.2022 12:06

В Україні на базі Держпродспоживслужби створена Національна платформа продовольчої безпеки, яка дозволяє об'єднати зусилля військових адміністрацій, виробників харчових продуктів, торговельних мереж, міжнародних організацій для стимулювання розбудови української економіки, навіть в умовах війни, та забезпечення харчовими продуктами й товарами першої необхідності мешканців громад, учасників Збройних Сил України та територіальної оборони.

«За допомогою Платформи можна швидко сформувати потребу в тих чи інших товарах та побачити пропозиції інших учасників ринку. В часи, коли кожна хвилина має значення, ми створили інструмент, який допомагає забезпечити наших захисників та населення найнеобхіднішими продуктами. Запрошуємо агрофірми, виробників, торговельні мережі та органи влади активно користуватись цим майданчиком», - зазначає т.в.о. Голови Держпродспоживслужби Анатолій Вовнюк.

Цінність цієї Платформи для підприємств та інших учасників:

• доступ до актуальної інформації щодо реальних потреб та пропозицій тих чи інших товарів, що значно спрощує варіанти пошуку ринку збуту для вашої продукції;
  • можливість миттєвої комунікації з покупцем чи постачальником без зайвих посередників;
  • замовлення послуг транспортування;
  • вже за декілька днів – смарт-контракти за декількома з публічних оферт та доступ до держзамовлень без зайвих паперів та втрати часу.

За допомогою Платформи користувачі мають змогу:

•  знайти можливі ринки збуту власної продукції;
  •  знайти постачальників, які сьогодні працюють в Україні;
  •  сформувати власні потреби у необхідних товарах;
  •  замовити або запропонувати логістичні послуги;
  •  отримати будь-яку технічну підтримку;
  •  замовити консультацію у зв'язку зі зміною локації щодо отримання дозвільних документів на виробництво;
  • отримати інформацію для сприяння експорту надлишкової продукції або включення необхідних потреб для переліку критичного імпорту.

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області пропонує суб’єктам господарювання долучитися до Національної платформи продовольчої безпеки.

Реєстрація та робота на Платформі https://dpss.creatio.com/ безкоштовна.

Ознайомитися з інструкцією користувача можна на початковій сторінці Платформи.

Постійну підтримку можна отримати за телефоном (098)132-67-05