Учні Глибоцької громади успішно подолали ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата: 07.04.2022 15:23

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів - це інтелектуальні змагання на освітньому просторі України.

Вони проводяться з метою виявлення і розвитку в учнів творчих здібностей, інтересу до наукової діяльності, сприяння професійній орієнтації школярів в Україні.

Учні Глибоцької громади, відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА «Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році» здобули 18 призових місць.

Вони вкотре показали чудові результати у вивченні навчальних дисциплін. Приємно, що спільні зусилля та сумлінна співпраця педагогів і обдарованих школярів принесла чимало призових місць.