Тепловізори для потреб військових вже в дорозі.

Дата: 11.04.2022 15:47

Майже щоденно відбувається формування замовлень потреб місцевих військовослужбовців, котрі перебувають на передовій.

На сьогодні, для хлопців нагальною стала проблема відсутності тепловізорів - приладу, що може допомогти побачити невидимі для людини теплові випромінювання у вигляді теплової карти.

Реалізувати запит вдалося завдяки переведеному одноденному заробітку працівників закладів загальної середньої, позашкільної, дошкільної освіти, закладів культури, працівників комунальних установ та селищної ради Глибоцької громади.

На придбання 3 тепловізорів було витрачено частину коштів у сумі  103 тисячі гривень і вже найближчим часом наші земляки зможуть випробувати його належним чином.

Решту коштів будуть освоєні по мірі отримання замовлень від військових Глибоцької громади, котрі боронять нашу державу в лавах ЗСУ.

Бійці висловлюють щиру подяку всім небайдужим громадянам, хто долучився до цієї важливої справи.