Чоловіки-переселенці зобов’язані стати на військовий облік упродовж 48 годин

Дата: 13.04.2022 11:30

Чоловіки-переселенці призивного віку, які прибувають на Буковину, повинні не пізніше, як через 48 годин з’явитися до територіальних центри комплектування та соціальної підтримки і стати на військовий облік. Про це повідомляють у Чернівецькому обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

Керівникам ЖЕКів, ОСББ, гуртожитків, установ та організацій, незалежно від форм власності, а також тим, хто надає тимчасовий прихисток переселенцям, заборонено поселяти чоловіків без постановки на військовий облік більш як на дві доби.

За ухилення від такої поставновки передбачено покарання. Наразі в Чернівецькій області військовозобов’язаних переселенців вже притягують до відповідальності.

У Чернівецькому обласному ТЦК та СП просять голів територіальних громад, керівників підприємств та організацій надавати до військкоматів інформацію про чоловіків-переселенців призовного віку.