Війна обірвала життя молодого воїна з Глибокої

Дата: 14.04.2022 21:04

На жорстокій війні з російськими загарбниками, загинув молодий воїн - Куций Іван Русланович.

Світлий юнак, який лише починав жити, дихати на повні груди та мріяти. Та все це перекреслила війна.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної та несправедливої смерті, молодого юнака, нашого земляка та героя.

Хай добрий, світлий спомин про захисника України назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, жителів громади, усіх, хто знав його, поважав та любив.

Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя у цвіту української нації. Ніколи не пробачимо та не забудемо смерть кожного нашого захисника.

Вічна пам'ять, полеглому воїну.

Слава герою України!